Oskara stāsts

Mani sauc Oskars. Līdz 42 gadu vecumam manas dzīves kungi bija alkohols un narkotikas. Visu savu jaunību pavadīju cietumā, meklējot atzinību, mīlestību, cenšoties visiem pierādīt, ka es kaut kas esmu. Cietumā iemācījos lietot narkotikas. Alkohola un narkotiku dēļ izjuka divas manas ģimenes. Kādus četrus gadus lietoju efedrīnu. Biju kā zombijs, jo mani interesēja tikai viens – kur dabūt narkotikas. Vēlāk lietoju visu, kas gadījās pa rokai – alkoholu, tabletes, smēķēju anašu. Biju nolaidies tik tālu, ka maniem bērniem bija kauns par mani. Cilvēki izvairījās no manis, draugi pameta. Mīlestības, atziņas un ievērības vietā saņēmu vilšanos un vēl lielāku atstumtību. Grimu alkohola un narkotiku purvā arvien dziļāk un dziļāk.

2002.gada augustā labi paziņas aizveda mani uz kristīgo vasaras nometni cilvēkiem ar atkarībām. Tur es pirmo reizi uzzināju par Jēzu Kristu. Dzirdēju daudz liecības par pārmainītām dzīvēm, kuras mainījis Jēzus. Teicu sev: "Man var palīdzēt tikai Jēzus!” Es sapratu, ka man jālūdz piedošana saviem vecākiem, bērniem, cilvēkiem, kurus esmu sāpinājis. Manī radās izpratne, ka jānožēlo tas, ko sliktu esmu izdarījis savā dzīvē, nevis jāvaino sabiedrība un apstākļi.

Pēc nometnes nonācu "Teen Challenge" rehabilitācijas centrā. Tagad manas dzīves Kungs bija Jēzus Kristus. Viņš mani darīja brīvu no visām atkarībām, bet man bija jāiemācās dzīvot ar šo brīvību. Alkohols un narkotikas bija iznīcinājušas manu raksturu. Bija jāmācās dzīvot pēc Dieva principiem, jāieliek pamats jaunai dzīvei. To visu es apguvu rehabilitācijas centrā "Jaunsēļas", kur pavadīju 15 mēnešus. Jēzus izmainīja manu sirdi un prātu. Šodien es māku mīlēt, māku piedot. Jēzus Kristus darīja mani pilnīgi brīvu no atkarībām, sakārtoja manas attiecības ar cilvēkiem, deva man jaunus sapņus un mērķus. Dievs deva man sievu, mums ir meitiņa. Es zinu, ka nekad vairs nelietošu narkotikas, alkoholu vai kādus citus draņķus, jo manas dzīves Kungs ir Jēzus. Viņš klauvē arī pie tavas sirds durvīm. Tev tikai tās jāatver Jēzum.

Image